CENTRUM SZKOLENIOWE "STREFA SPORTU"
RADEK SŁODKIEWICZ
kursyslodkiewicz@gmail.com

Telefon kontaktowy 
+48 515-297-077
Zapraszamy

logo-Radziu.png

CENTRUM SZKOLENIOWE "STREFA SPORTU" RADEK SŁODKIEWICZ

prosi o przygotowanie następujących dokumentów: (dokumenty dostępne po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie)

  • Regulamin kursu
  • Zgłoszenie na kurs
  • Zaświadczenie lekarskie, bądź oświadczenie o stanie zdrowia
  • 2x zdjęcia legitymacyjno - paszportowe, podpisane CZARNYM DŁUGOPISEM
  • Kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej.
  • Ubezpieczenie NNW
  • Skierowanie na praktyki (po wcześniejszym uzgodnieniu umożliwiamy odbycie praktyk w klubie Słodkiewicz GYM & FITNESS 

 ZAPISZ SIĘ I ZAREJESTRUJ JUŻ TERAZ

JAK?

ZAŁÓŻ KONTO, ZATWIERDŹ E-MAIL OTRZYMANY OD NAS DROGĄ AUTOMATYCZNĄ. POCZEKAJ NA NASZĄ AUTORYZACJĘ, KTÓRĄ OTRZYMASZ PO ZAKSIĘGOWANIU WPŁATY ZALICZKI. KIEDY TWOJE KONTO ZOSTANIE AKTYWOWANE, ZALOGUJ SIĘ I POBIERZ NIEZBĘDNE MATERIAŁY I DOKUMENTY PRZYGOTOWANE SPECJALNIE NA POTRZEBY NASZEGO KURSU.

 

OPIS KURSÓW / SZKOLEŃ

 

 

 KURS NA INSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH specjalizacja TRENER PERSONALNY

Część ogólna składa się tylko z teorii, jest prowadzona wyłącznie w formie nauczania metodą e-learning - do której materiał szkoleniowy każdy kursant pobiera po zalogowaniu się na stronie internetowej - a kończy się egzaminem pisemnym. Stanowi ona niezbędną podstawę do każdej kolejnej wybranej specjalizacji szkoleń instruktorskich. Program kursu ogólnego obejmuję m.in. anatomie człowieka, fizjologię wysiłku fizycznego oraz historię sportów siłowych w Polsce.

Część specjalistyczna składa się z części teoretycznej oraz związanej z nią części praktycznej i kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym. Wszystkie wykłady prowadzone są w formie stacjonarnej. Szkoleniowcy tej części kursu to ludzie z wieloletnim, bogatym doświadczeniem - instruktorzy, trenerzy, zawodnicy, fizjoterapeuci, dietetycy, marketingowcy czy specjaliści od współpracy w kontakcie bezpośrednim z klientem. Dzięki nim ta część kursu gwarantuje solidne a przede wszystkim praktyczne przygotowanie kursantów do zawodu instruktora. Chcemy ,żeby nasi absolwenci byli najlepsi i z dumą prezentowali najwyższe umiejętności.

Szkolenia są organizowane dla wszystkich chętnych chcących pogłębiać swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, w zależności o tematu szkolenia, niezależnie od uprawnień czy ukończonych kursów. Tematyka szkoleń jest różna dotyczy m.in. technik treningowych, dietetyki, suplementacji czy przygotowań do zawodów. Koniecznie śledźcie terminarz szkoleń i tematykę. Szkolenia odbywają się w różnych miastach więc, każdy może znaleźć dogodne miejsce i termin dla siebie - ZAPRASZAMYA

 Admin/Webmaster: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KURSYSLODKIEWICZ.EDU.PL

Os. Piastowskie 25,
61-148 Poznań, Poland

+48 515-297-077
+48 500-733-440

kursyslodkiewicz.edu.pl

© 2017-2021r. kursyslodkiewicz.edu.pl. All Rights Reserved. escapepoznan.pl Tomasz Zieliński