KURSY INSTRUKTORA - TRENER PERSONALNY SPORTÓW SIŁOWYCH

SZKOLENIA JEDNODNIOWE - TEMATYKA SPORTÓW SIŁOWYCH, DIETETYKA ORAZ WIELE INNYCH ZAGADNIEŃ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KURSINSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH - "TRENER PERSONALNY" 

POZNAŃ, "SŁODKIEWICZ GYM"

OŚ. PIASTOWSKIE 25

28 luty 2022r. do 07 marzec 2022r.

KOSZT: 1450 ZŁ.

WYMAGANA ZALICZKA W KWOCIE 360 ZŁ.

NR KONTA:  78 1160 2202 0000 0001 7285 6989.

SZCZEGÓŁY PO DOKONANIU REJESTRACJI.

INFO I ZAPISY 515-297-077

www.kursyslodkiewicz.edu.pl

FACEBOOK.PL/KURSYSLODKIEWICZ

 

  

 

KURS na INSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH specjalizacja KULTURYSTYKA Z ELEMENTAMI TRENERA PERSONALNEGO

Część ogólna składa się tylko z teorii, jest prowadzona wyłącznie w formie nauczania metodą e-learning - do której materiał szkoleniowy każdy kursant pobiera po zalogowaniu się na stronie internetowej - a kończy się egzaminem pisemnym. Stanowi ona niezbędną podstawę do każdej kolejnej wybranej specjalizacji szkoleń instruktorskich. Program kursu ogólnego obejmuję m.in. anatomie człowieka, fizjologię wysiłku fizycznego oraz historię sportów siłowych w Polsce.

Część specjalistyczna składa się z części teoretycznej oraz związanej z nią części praktycznej i kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym. Wszystkie wykłady prowadzone są w formie stacjonarnej. Szkoleniowcy tej części kursu to ludzie z wieloletnim, bogatym doświadczeniem - instruktorzy, trenerzy, zawodnicy, fizjoterapeuci, dietetycy, marketingowcy czy specjaliści od współpracy w kontakcie bezpośrednim z klientem. Dzięki nim ta część kursu gwarantuje solidne a przede wszystkim praktyczne przygotowanie kursantów do zawodu instruktora. Chcemy ,żeby nasi absolwenci byli najlepsi i z dumą prezentowali najwyższe umiejętności.

Szkolenia są organizowane dla wszystkich chętnych chcących pogłębiać swoją wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną, w zależności o tematu szkolenia, niezależnie od uprawnień czy ukończonych kursów. Tematyka szkoleń jest różna dotyczy m.in. technik treningowych, dietetyki, suplementacji czy przygotowań do zawodów. Koniecznie śledźcie terminarz szkoleń i tematykę. Szkolenia odbywają się w różnych miastach więc, każdy może znaleźć dogodne miejsce i termin dla siebie - ZAPRASZAMY!

Jeśli przeciętność nie jest dla ciebie a Twoim celem nie jest tylko papier a rzetelna wiedza zapraszamy do nas! Chcesz być najlepszy - ucz się od najlepszych!