Malformed header from CGI script: libpng warning: iCCP: known incorrect sRGB profile Set-Cookie: 3f1d1a0520d853e5db5d703cef7f9d51=1dcffd86bbcafd3c37500bc445a5f582; path=/; HttpOnly Set-Cookie: info_test=1 Content-Type: text/html; charset=utf-8 Expires: Wed, 17 Aug 2005 00:00:00 GMT Last-Modified: Thu, 24 Aug 2017 05:02:20 GMT Cache-Control: no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0 Pragma: no-cache Szczegóły

Kurs Instruktora

 

 

 

 

KURS INSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH

SPECJALIZACJA: TRENER PERSONALNY

 

Kraków

25.09-01.10.2017

 

CAŁKOWITY KOSZT KURSU 1450 ZŁOTYCH.

 

Teoria w Hotelu "Atrium", ul. Krzywa 7,

Praktyka w Siłowni "Gym Park", ul. Zabłocie 20

 

KURS INSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH SPECJALIZACJA: TRENER PERSONALNY

Część ogólna

Składa się tylko z teorii, jest prowadzona wyłącznie w formie nauczania metodą e-learning - do której materiał szkoleniowy każdy kursant pobiera po zalogowaniu się na stronie internetowej - a kończy się egzaminem pisemnym. Stanowi ona niezbędną podstawę do każdej kolejnej wybranej specjalizacji szkoleń instruktorskich. Program kursu ogólnego obejmuję m.in. anatomie człowieka, fizjologię wysiłku fizycznego oraz historię sportów siłowych w Polsce.

Część specjalistyczna

Składa się z części teoretycznej oraz związanej z nią części praktycznej i kończy się egzaminem praktycznym i teoretycznym. Wszystkie wykłady prowadzone są w formie stacjonarnej. Szkoleniowcy tej części kursu to ludzie z wieloletnim, bogatym doświadczeniem - instruktorzy, trenerzy, zawodnicy, fizjoterapeuci, dietetycy, marketingowcy czy specjaliści od współpracy w kontakcie bezpośrednim z klientem. Dzięki nim ta część kursu gwarantuje solidne a przede wszystkim praktyczne przygotowanie kursantów do zawodu instruktora. Chcemy ,żeby nasi absolwenci byli najlepsi i z dumą prezentowali najwyższe umiejętności.

Jeśli przeciętność nie jest dla ciebie a Twoim celem nie jest tylko papier a rzetelna wiedza zapraszamy do nas! Chcesz być najlepszy - ucz się od najlepszych!

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by Age Themes